Międzynarodowy Program Praktyk Zagranicznych „Global Talents”

Trwa rekrutacja do Międzynarodowego Programu Praktyk Zagranicznych „Global Talents”. Jeżeli chcesz zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać swoje umiejętności, poznawać inspirujących ludzi, zwiedzać egzotyczne miejsca takie jak: Indie, Malezja, Chiny, Brazylia czy Nigeria, wykorzystaj szansę, jaką daje Ci AIESEC.

AIESEC oferuje płatne praktyki profesjonalne, w obszarach, takich jak: Business Administration, Marketing oraz Language Teaching and Education. Program obejmuje młodych ludzi o statusie studenta oraz absolwentów do 30. roku życia. Wymagana jest znajomość języka angielskiego oraz minimum 3 – miesięczne doświadczenie zawodowe. Praktyki odbywają się w przedsiębiorstwach, korporacjach, organizacjach rządowych i pozarządowych. Tego rodzaju aktywność zawodowa procentuje rozwojem osobistym, zwiększeniem znajomości języków obcych oraz siecią kontaktów międzynarodowych.

Organizacja AIESEC jest największą, najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją studencką. Działa na wszystkich kontynentach, w 113 krajach, na ok. 2400 uniwersytetach, liczy ponad 86 000 członków. Umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, a także pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, kreatywność, przedsiębiorczość  i odpowiedzialność społeczną dzięki udziałowi w licznych konferencjach, seminariach, projektach, a także praktykach oraz wolontariacie zagranicznym.

Program „Global Talents” pozwala na poznanie kultur innych krajów, samorealizację i zaznajomienie się z funkcjonowaniem rynków zagranicznych w praktyce. Okres studiów to najlepszy czas, aby podejmować  wyzwania, zdobywać doświadczenie, podróżować i poznawać nowych ludzi. Przeżyj przygodę z AIESEC. Już dziś aplikuj na praktyki.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.globaltalents.pl oraz na facebook’u: facebook.com/aiesecwroclawue

Adrianna Dobosz
Global Talents Promotion