Nadaj tempa swojej karierze z The Boston Consulting Group

Konsultanci BCG doradzają największym firmom w Polsce i na świecie w poszukiwaniu najlepszych możliwości rozwoju. Teraz chcemy otworzyć je także przed Tobą.

Wykorzystaj swoją ciekawość, kreatywność oraz talent. Rozwiąż z nami prawdziwe problemy biznesowe.

Weź udział w II edycji konkursu BCG. Droga na szczyt i wygraj udział w prestiżowym, weekendowym szkoleniu, które poprowadzą dla Ciebie eksperci BCG. Poradzimy Ci, jak osiągnąć wyznaczone cele i kreować własny wizerunek, by odnosić sukcesy!

Spotkaj się z nami i dowiedz się więcej!

5 listopada, 9:00 – 16:00

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Budynek E

Zwiększ swoje szanse w konkursie i przyjdź na wykład:

"Jak napisać CV i rozwiązać case study?"

5 listopada, 14:30 – 16:00

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Budynek A, sala 308

Aby wziąć udział w wykładzie, wyślij swoje CV w języku angielskim na RozwinSkrzydla@bcg.com, w temacie wiadomości wpisz "Wrocław".

Przebieg konkursu:

"Check-in"

Termin nadsyłania aplikacji: 10 listopada 2013 r.

apply.bcg.com/Wroclaw

Aby wziąć udział w konkursie prześlij swoje CV w języku angielskim oraz odpowiedź na pytanie konkursowe ( po polsku):

Czy zarekomendowałbyś prezesowi linii lotniczych w Europie wprowadzenie opłaty za posiłki i napoje serwowane w klasie ekonomicznej na rejsach europejskich? (zakładając, że dotychczas kanapka i napój były wliczone w cenę biletu)

Prosimy o wybór dowolnego przewoźnika, uzasadnienie decyzji i podanie szczegółów kalkulacji potencjalnych zysków – maksymalnie 1 strona A4.

"Boarding"

19 listopada 2013 r.

Warsztat eliminacyjny

Hotel Radisson Blu, Wrocław