Akademia Dynamicznego Rozwoju Getin Noble Banku

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat najnowszych trendów w biznesie?
Jesteś osobą, która ceni sobie rozwój własnych umiejętności?
Preferujesz naukę poprzez warsztat, dyskusje, ćwiczenia?
3 x TAK? Zapraszamy Cię na Akademię Dynamicznego Rozwoju Getin Noble Banku.
Już 7 listopada będziemy na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Podczas całodniowego spotkania nasi ekspercie podzielą się z Tobą wiedzą i umiejętnościami z takich obszarów jak private banking, zarządzanie projektami, zarządzanie sobą w czasie oraz kreatywne poszukiwanie rozwiązań.
Warsztaty kierowane są do studentów i absolwentów uczelni wyższych. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w Akademii.
Ponadto dla osób biorących udział w spotkaniu przewidziane są godziny rektorskie – uczestnicy skorzystają z nich po podpisaniu się na liście uczestnictwa podczas warsztatów.
Akademia Dynamicznego Rozwoju odbędzie się 7 listopada w bud. W (nowa biblioteka), w sali 4W.
A oto szczegółowy plan spotkania podczas Akademii:
Więcej informacji z dokładnym opisem każdego warsztatu oraz formularzem zgłoszeniowym znajdziecie na stronie Akademii: www nabankdynamiczni.pl w zakładce „Dla Studenta”. Liczba miejsc ograniczona.
Zapraszamy serdecznie! Naszym celem jest Twój dynamiczny rozwój.