Niepowtarzalna okazja spotkania z Johnem Rogersem - prezesem CFA Institute (7.11.2013)

Niepowtarzalna okazja!

7 listopada 2013 w naszej uczelni złoży wizytę John Rogers, prezes oraz CEO najbardziej prestiżowej organizacji zawodowej w świecie finansów - CFA Institute.

CFA_Institute_CMYK_HQ_grey_text_1

Biografia:

CFA Institute to międzynarodowa organizacja profesjonalistów w zakresie inwestycji, która przyznaje prestiżowy certyfikat dla specjalistów finansowych, analityków bankowości inwestycyjnej i zarządzania inwestycjami - Chartered Financial Analyst. Więcej informacji: http://www.cfainstitute.org/.

Przypominamy, że Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest pierwszym w Polsce partnerem programu CFA Institute. Dzięki współpracy obu instytucji studenci Uczelni mogą m.in. przystępować do międzynarodowego egzaminu CFA korzystając z oferowanych im stypendiów, znacząco obniżających związane z nim koszty.

HARMONOGRAM:

- 7.11.2013, godz. 14:00, Centrum Kształcenia Ustawicznego, Sala 1: otwarty wykład Johna Rogersa pt. "Financial Markets – How CFA Program Contributes to Your Career"

- 7.11.2013, godz. 17:00, Centrum Kształcenia Ustawicznego, Sala 1: seminarium dla studentów "The Future of Finance: A New Era of Fiduciary Capitalism"
The global financial industry is at an inflection point with profound issues that are impacting more than just the structure of the industry, regulation, and public perceptions. Mr. Rogers will address how the changing balance of power, direct access to capital markets and technology, are causing a shift from financial to fiduciary capitalism. What happens next has broad implications for the global economy and our own local communities. This is the time for industry groups to work in partnership to reinvent a sustainable and forward-looking future for the financial services industry and the finance profession.

Wprowadzenia do obydwu spotkań przedstawi prof. Krzysztof Jajuga.

Serdecznie zapraszamy!