Studia w Sankt Petersburgu i we Lwowie

Biuro Współpracy Międzynarodowej ogłasza nabór studentów na semestralne studia (semestr letni 2013/2014) do Uniwersytetu Ekonomiczno-Finansowego w Sankt Petersburgu (Rosja) oraz do Uniwersytetu Bankowości przy Banku Centralnym we Lwowie (Ukraina).
Oferta przeznaczona jest dla studentów lat: 2 i 3 studiów I stopnia oraz lat 1 i 2 studiów II stopnia. Wymagana średnia ocen co najmniej 4.0. Znajomość języka rosyjskiego i angielskiego.
Podania wraz ze średnią ocen potwierdzoną przez właściwy dziekanat prosimy składać u Pani Iwony Przyłęckiej, A1-16 do dnia 18 listopada 2013 r.
Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się dnia 20 listopada 2013 . o godz. 12:00 w pokoju A1-16.