Zostań publicystą Finance News

Drodzy Studenci!

Pamiętajcie, że przez cały rok macie możliwość publikowania swoich artykułów w czasopiśmie Finance News!

Finance News to bezpłatny magazyn tworzony przez studentów i dla studentów dystrybuowany na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Tematy poruszane na łamach Finance News to szeroko pojęte finanse i ekonomia. Jeżeli interesujesz się bankowością, rynkami kapitałowymi, historią finansów i bieżącymi zjawiskami gospodarczymi, a na dodatek lubisz pisać i masz coś ciekawego do powiedzenia, to nie może Cię zabraknąć w naszym czasopiśmie!

Dzięki publikacji swojego artykułu w Finance News:

- zyskujesz świetną pozycję w swoim CV,

- masz okazję wyrazić swoje zdanie na ważne tematy gospodarcze,

- masz szansę zostać zauważonym i zaistnieć na uczelni,

- pozycjonujesz swoje nazwisko w Google J,

- DODATKOWO najlepszy artykuł z danego numeru zostanie opublikowany na portalu finansowym Bankier.pl!

Na Wasze artykuły czekamy przez cały rok. Aby zdobyć więcej informacji, udajcie się na naszego Facebooka www.facebook.com/FinanceNewsUE lub piszcie do nas e-maile na adres fn.magazyn@gmail.com .

Finance News

Czytaj, komentuj, pisz!