Jesteśmy wśród najlepszych uczelni w Polsce

Wprost, jeden z najpopularniejszych tygodników opinii w Polsce, opublikował właśnie swój coroczny ranking najlepszych uczelni wyższych w kraju. Wśród wyróżnionych szkół znalazł się Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. W ofercie placówki można znaleźć, aż cztery z dziesięciu profili uwzględnionych w kategorii „Najpopularniejsze kierunki według pracodawców”. Są to: ekonomia, zarządzanie i marketing, finanse i rachunkowość oraz zarządzanie i inżynieria produkcji. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu znalazł się także w gronie szkół wyższych najbardziej cenionych przez pracodawców, rekrutujących wśród absolwentów kierunków: ekonomia, finanse, rachunkowość oraz zarządzanie i marketing.

Ranking dostępny jest w najnowszym numerze tygodnika Wprost oraz na stronie http://www.wprost.pl/ar/442005/?pg=0.

Materiał przygotowany przez Biuro Promocji Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.