Business Week – pozwól się zainspirować

Business Week to nowa platforma integrująca młodych, ambitnych ludzi z przedstawicielami biznesu. Za podstawowy cel BW stawia sobie aktywizacje studentów, zachęcanie ich do otwierania własnych firm oraz rozwijania postaw przedsiębiorczych już w czasie trwania studiów.

By urzeczywistnić głoszone idee i wprowadzić je w życie, prelegenci zaproszeni przez Business Week, od 14 do 16 kwietnia, na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, przeprowadzą serię warsztatów i szkoleń wspomagających osobisty rozwój, poszerzanie horyzontów oraz umożliwiających nabycie praktycznej wiedzy. Obejmą one swoim zakresem tematykę z obszarów: IT, finansów, sprzedaży i marketingu, HR-u, tworzenia własnej firmy i umiejętności miękkich.

Chcąc inspirować uczestników wydarzenia, Business Week zaprezentuje obiecujących startupowców. Nowoczesne i ambitne startupy to źródła niekończących się pomysłów, które potrafiły przekuć swoje inicjatywy w perspektywiczne biznesy. Teraz, pragną zarażać swoim optymizmem innych.

BW zdaje sobie również sprawę, że każde gospodarcze działanie jest osadzone w konkretnym kontekście społeczno-ekonomicznym. Dlatego też, oprócz zajęć typowo warsztatowych i startupowych, będzie miała miejsce także debata, w której wezmą udział zaproszeni przez nas goście.

Kto wystąpi podczas debaty? Kto poprowadzi warsztaty i szkolenia? Podczas Business Week’u pojawią się m.in.: Radosław Tadajewski (prezes grupy Trinity, specjalista w zakresie inwestycji na rynku niepublicznym), Piotr Chmielewski (przedsiębiorca i szkoleniowiec, założyciel agencji marketingowej Social Media Now), Daniel Kubach (przedsiębiorca , inwestor i anioł biznesu) czy też Kamil Cebulski (założyciel fundacji KCBE i uczelni ASBIRO, otrzymał tytuł „Najmłodszego milionera w Polsce” od tygodnika WPROST za rok 2008). Natomiast najbardziej perspektywiczne startupy będzie reprezentował m.in. projekt Aquila Sport, czyli nowe wcielenie auta Syreny Sport z lat 60 ubiegłego wieku. Swoich przedstawicieli będą miały również firmy, w tym PwC.

Pełna lista prelegentów, startupów i szkoleniowców oraz dokładny harmonogram wydarzenia są dostępne na naszej stronie internetowej www.bwpoland.pl oraz na fanpage’u: www.facebook.com/businessweekpoland. By wziąć udział w Business Weeku i móc skorzystać ze zwolnień rektorskich (tylko studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu!), należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny, znajdujący się na stronie internetowej i na naszym fanpage’u.

Nie zmarnuj swojej szansy! Widzimy się już w połowie kwietnia.