Tax Care rekrutuje studentów do programu stażowego

Trwa rekrutacja do programu stażowego „Talent Certyfikowany” organizowanego przez firmę Tax Care. Jest to niepowtarzalna szansa na zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu księgowości, a dla najlepszych - etatu w Tax Care. Program ma nowoczesną e-learningową formułę i skierowany jest do studentów IV-V roku kierunków ekonomicznych. Zgłoszenia można przesyłać do połowy kwietnia br.

Program stażowy „Talent Certyfikowany” organizowany przez firmę Tax Care powstał z myślą o studentach kierunków ekonomicznych, którzy niedługo wejdą na rynek pracy, na którym nie tylko liczy się dyplom uczelni wyższej, ale też konkretne umiejętności zawodowe. Uczestnictwo w programie to wyjątkowa okazja do zdobycia nowych, praktycznych umiejętności zawodowych związanych z księgowością, a dla firmy Tax Care szansa na rekrutację utalentowanych absolwentów. Poszczególne moduły programu szkoleniowego będą realizowane m.in. za pośrednictwem e-learningowej platformy WebEx. Koncentrować się będą na następujących zakresach tematycznych: prowadzenie działalności gospodarczej, podatki, ZUS, założenie i zakończenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencja kosztów i majątku firmy, sprawy pracownicze, rozliczenie podatku VAT.

Dodatkowo, na uczestników czekają praktyczne zadania, testy sprawdzające wiedzę oraz wdrożenie przez Menadżera Zespołu Księgowego. Każdy, kto ukończy szkolenie, otrzyma Certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności w obszarze KPiR (Książka Przychodów i Rozchodów), a najlepsi dostaną realną szansę zatrudnienia w Tax Care. Program stażowy rozpoczyna się w kwietniu, a kończy pod koniec lipca br. Aby wziąć udział w rekrutacji do programu wystarczy przesłać CV wraz z listem motywacyjnym na e-mail: rekrutacja@taxcare.pl.