Dni NLP, czyli cykl niepowtarzalnych szkoleń

NLP to neurolingwistyczne programowanie, czyli uporządkowany zbiór technik komunikacji oraz metod pracy z wyobrażeniami, nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi. Dni NLP są natomiast cyklem szkoleń, który dotyczy wykorzystania wszelkich technik NLP, czyli zdobywania umiejętności w zakresie motywowania, wywierania wpływu, hipnozy, języka komunikacji i perswazji oraz wiele innych.

Serdecznie zapraszamy w dniach 7-11 kwietnia. Harmonogram, link do zapisów oraz wszystkie niezbędne informacje dostępne są na: www.facebook.com/dninlp.