Bliżej rynku pracy – Świat produkcji

„Bliżej rynku pracy – Świat produkcji” to spotkanie, podczas którego osoby prowadzące rekrutacje oraz menedżerowie z firm: Volvo Polska Sp. z o.o., Sitech Sp. z o.o., Cargill Poland Sp. z o.o. opowiedzą studentom o tym:

- Czym charakteryzuje się praca w firmie produkcyjnej,

- Jakie są możliwości otrzymania pracy i rozwoju zawodowego w strukturach firm produkcyjnych,

- Jakie są wymagania i oczekiwania od studentów podczas rekrutacji.

Przedstawiciele wspomnianych firm udzielą również szczegółowych odpowiedzi na pytania studentów. Spotkanie obędzie się we wtorek 15 kwietnia 2014 w godz. 16:00 – 17:30 w Sali 4 W (bud. DCINiE).

Zgłoszenie udziału w spotkaniu należy przesłać za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres kuznia4@ue.wroc.pl najpóźniej do poniedziałku 14 kwietnia 2014. Wśród osób, które zapiszą się

i wezmą udział w spotkaniu rozlosowane zostaną nagrody. Liczba miejsc jest ograniczona!