Sukces naszych tenisistek stołowych

W dniach 10-13 kwietnia br. w Raszkowie k/Poznania odbyły się indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów i seniorek w tenisie stołowym. Nasze zawodniczki wróciły z trzema brązowymi medalami. Jest to  ogromny sukces, zwłaszcza dla naszej najmłodszej zawodniczki Natalii Bajor, która jest jeszcze juniorką. Medale zdobyły: Natalia Bajor i Daria Łuczakowska w grze indywidualnej oraz Natalia Bajor i Sandra Wabik w grze podwójnej.

Natalia została powołana do Kadry Narodowej i będzie reprezentowała Polskę, a także naszą Uczelnię, w drużynowych Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Japonii w dniach 28.04 – 05.05.2014 r.

Trenerem i opiekunem drużyny jest Zdzisław Tolksdorf.

Na zdjęciu od lewej: Natalia Bajor, Daria Łuczakowska, Sandra Wabik
 IMG_4040_ex_kl