Zaproszenie na warsztaty przedsiębiorczości COEUR 2014 w Szkocji

Jak co roku we wrześniu odbędą się Międzynarodowe Warsztaty z Przedsiębiorczości Competence in EuroPreneurship (COEUR), Idea Generation Workshop. Tegoroczna, dwunasta, edycja zagości w pięknej posiadłości The Burn w Edzell, Angus. Tematem przewodnim spotkania będzie przedsiębiorczość ery cyfrowej (digipreneurship).

Podczas warsztatów COEUR 2014, międzynarodowe zespoły studenckie, pod opieką trenerów kreatywności, będą miały za zadanie opracować nowatorskie rozwiązania biznesowe, które zostaną zaprezentowane i ocenione przez profesjonalne jury. Uczestników czeka także szereg spotkań z przedsiębiorcami i inspirujących wycieczek.

Do udziału w warsztatach zaproszeni zostali studenci z Uczelni Partnerskich Projektu COEUR, tj.: Robert Gordon University Aberdeen (gospodarz), Fachhochschule Mainz, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ISCTE-IUL Lisboa oraz Haaga Helia Helsinki, a także goście z Europy i Chin.

Szczegółowe informacje o COEUR 2014 i zarys programu można znaleźć tutaj, a także uzyskać e-mailowo (Tomasz.Dyczkowski@ue.wroc.pl) lub osobiście w poniedziałki w godzinach 11.30-13.30, pok. 513Z. Natomiast relacja z poprzedniej edycji warsztatów COEUR 2013 jest dostępna w uczelnianym ePortalu nr 3-4(17)/2013, s. 67-70 http://www.ue.wroc.pl/biuro_promocji/2876/kwartalnik_portal.html.

Osoby zainteresowane udziałem w COEUR 2014 proszone są o wypełnienie zgłoszenia i przesłanie go na adres Tomasz.Dyczkowski@ue.wroc.pl lub przekazanie osobiste w poniedziałki w godzinach 11.30-13.30, pok. 513Z.