Spotkanie KNMW Praxis

Już w czwartek, 24 kwietnia, o godzinie 18:00 w sali 101A Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędzie się kolejne spotkanie Koła Naukowego Myśli Wolnościowej "Praxis".

Tematem spotkania będzie "Pięć sposobów skutecznego działania na rzecz wolności". Prelekcję, będącą wstępem do dyskusji, wygłosi Jakub Bożydar Wiśniewski.

Wolność to wartość, którą cenią niemal wszyscy. Każdy pragnie możliwości decydowania o sobie. Naszą walkę o wolność możemy toczyć na wielu polach - w polityce, działalności społecznej, a także w zwykłych rozmowach i relacjach międzyludzkich. Co robić, aby skutecznie działać na rzecz poszerzania zakresu wolności? Na spotkaniu omówione zostanie pięć punktów planu dla przyjaciół wolności - niektóre z nich zdążyły już zresztą wzbudzić sporo kontrowersji.

Prelegentem będzie autor wspomnianego planu - Jakub Bożydar Wiśniewski, doktorant Queen Mary University of London, ekonomista, współpracownik Instytutu Misesa, popularyzator austriackiej szkoły ekonomii i libertarianizmu.

Więcej informacji o działalności Koła Naukowego Myśli Wolnościowej "Praxis" można znaleźć na:

www.praxis.ue.wroc.pl

www.facebook.com/knpraxis