Bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania jakością

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania jakością, które finansowane są z POKL.

Lista kursów dostępna na:

Adresatami szkoleń są właściciele i osoby zatrudnione w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego.

Dzięki naszym szkoleniom poznasz popularne systemy zarządzania, zdobędziesz praktyczne kompetencje zawodowe, uzyskasz atrakcyjny certyfikat.

Wdrożenie sprawnego systemu zarządzania jakością, środowiskiem lub uznawanego systemu branżowego, w coraz większym stopniu wpływa na pozycję małych i średnich przedsiębiorstw na tle konkurencji, ich postrzeganie przez klientów oraz możliwości dalszego rozwoju.

Zapraszamy do współpracy!

Centrum Kształcenia Ustawicznego