Rekrutacja na program Fulbright Graduate Student Award.

Z przyjemnością pragnę poinformować, że otwarta została rekrutacja na program Fulbright Graduate Student Award.

Stypendia przeznaczone są dla absolwentów polskich szkół wyższych zainteresowanych studiami magisterskimi i doktoranckimi w uczelniach amerykańskich w roku akademickim 2015-16. Zgłoszenia przyjmowane są na dowolny kierunek, oprócz programów MBA i studiów medycznych.

Stypendium obejmuje:

Rekrutacja będzie trwała do dnia 30 sierpnia 2014 r.

Informacje dotyczące wymaganych dokumentów można znaleźć na naszej stronie pod adresem: http://fulbright.edu.pl/programy/dla-polakow/graduate-students-awards

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Z poważaniem,

Patrycja Gołąb

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta | Polish-U.S. Fulbright Commission
K.I. Gałczyńskiego 4 | 00-362 Warszawa