UE we Wrocławiu członkiem IROs Forum

Miło nam poinformować, że 27.06.2014 r. nasz Uniwersytet został przyjęty do organizacji IROs Forum. IROs Forum (International Relations Offices Forum) jest siecią działów współpracy z zagranicą wiodących polskich akademickich uczelni państwowych.
Celem IROs Forum jest zwiększenie efektywności i zakresu współpracy międzynarodowej polskich uczelni, a w szczególności prowadzenie wspólnych działań w kierunku rozwoju wielopłaszczyznowej akademickiej współpracy międzynarodowej, promocja i wdrażanie ich efektów wśród społeczności uczelni partnerskich.

Forum zostało powołane 31 grudnia 2007 i aktualnie gromadzi kierowników działów współpracy międzynarodowej 19 największych akademickich uczelni publicznych w Polsce. Osobą reprezentującą nasz Uniwersytet w organizacji jest pani prof. dr hab. Bogusława Drelich – Skulska, dyrektor Biura Współpracy Międzynarodowej.