Światowy sukces już po raz trzeci

Wieki sukces studentów programu Bachelor Studies in Finance

Miło nam poinformować o kolejnym wielkim sukcesie studentów programu Bachelor Studies in Finance. Zespół studentów trzeciego roku w składzie:  Milena Bogucka, Marcin Gorączko, Kamil Olejnik, Mateusz Pliszka zajął trzecie miejsce w światowym finale konkursu Global Business Challenge organizowanego przez CIMA, światową organizację specjalistów z obszaru finansów przedsiębiorstw oraz rachunkowości zarządczej. Finał miał miejsce w Bombaju.
Drużyna przygotowywała się pod kierunkiem doktora habilitowanego Tomasza Słońskiego oraz magister Agnieszki Klejne.

W pokonanym polu zostały drużyny z wielu krajów świata. Nasza drużyna znalazła się w ścisłym finale (liczącym sześć drużyn)  po raz trzeci z rzędu.
Gratulujemy !!!

Na zdjęciu zespół w składzie: Mateusz Pliszka, Milena Bogucka, Marcin Gorączko i Kamil Olejnik, którzy mają w swoim dorobku już kilka sukcesów: 11 czerwca zespół zwyciężył w krajowym finale konkursu Global Business Challenge organizowanym przez CIMA.

sukcesy_cima_d_mg_3188