Studentki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Mistrzostwach Europy w pływaniu

Związane z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Alicja Tchórz oraz Klaudia Naziębło, będą reprezentowały Polskę podczas 32. Mistrzostw Europy w pływaniu, które odbędą się w Berlinie. Zawodniczki MKS Juvenia Wrocław rozpoczną zmagania już 18 sierpnia.

Obie panie będą rywalizowały na dystansach 50, 100 oraz 200 metrów stylem grzbietowym. Alicja Tchórz wystartuje ponadto w konkurencji 200 metrów stylem zmiennym. Reprezentantki Polski mają na swoich kontach wiele sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw Europy w Berlinie już 13 sierpnia.