Praktyki dla studentów w Zachodniej Izbie Gospodarczej

Zachodnia Izba Gospodarcza zwraca się z propozycją współpracy skierowaną do studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, którzy w ramach wolontariatu mieliby możliwość zrealizowania dwumiesięcznej praktyki przy organizacji XI edycji konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”.

Przewidywane zadania wolontariusza obejmują:

- telefoniczną obsługę firm i jednostek samorządu terytorialnego,

- wprowadzanie danych w programie Excel,

- aktualizację baz danych itp.

W ramach wykonywanych obowiązków studenci będą mieli możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz pozyskania niezwykle ważnych na obecnym rynku pracy referencji.

Termin realizacji praktyk: do dnia 27 października 2014 roku.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do możliwie pilnego kontaktu z biurem odpowiedzialnym za organizację praktyk drogą mailową pod adresem gryfy@zig.pl lub telefoniczną pod numerem 71 795-06-56. Uczestnictwo w praktykach studenci są zobowiązani zgłosić w Biurze Karier i Promocji Zawodowej UE we Wrocławiu – niezbędne dane kontaktowe dostępne są na stronie: http://www.ue.wroc.pl/jednostki/biuro_karier_i_promocji_zawodowej.html.