Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej

Ogłoszenie wyborcze
Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że zgodnie z paragrafem 24, punkt 1, podpunkt 2 Statutu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wygasł z dniem  1 lipca 2014 roku mandat przedstawiciela pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Senacie z grupy nie będących nauczycielami akademickimi, który sprawowała mgr Krystyna Szewczyk. W związku z tym UKW ogłasza wybory uzupełniające w celu obsadzenia 1 wakującego mandatu.
Czynne i bierne prawo wyborcze mają wszyscy pracownicy nie będący nauczycielami akademickimi UE zatrudnieni we Wrocławiu na pełnym etacie.
Zgłoszenia kandydatów prosimy składać do dnia 22 września 2014 do godziny 12:00 w pokoju 305 w budynku A w godzinach 11:00-13:00 od poniedziałku do piątku. W pokoju 305 A można pobrać też druk zgłoszenia. Kandydaci powinni wyrazić pisemną zgodę na kandydowanie i przetwarzanie swoich danych dla celów wyborczych. Wybory odbędą się w formie zebrania wyborczego w dniu 25 września o godz. 9:00. Miejsce zebrania wyborczego zostanie podane w odrębnym ogłoszeniu.
Przewodniczący UKW
Józef Michał Soroka