Zakończyła się III edycja e-szkoleń systemu Comarch OPT!MA

Zakończyła się III edycja  bezpłatnych e-szkoleń z obsługi systemu optymalny_start_320x320Comarch OPT!MA, oprogramowania służącego do obsługi księgowości, kadr i płac oraz sprzedaży, wykorzystywanego przez wiele przedsiębiorstw i biur rachunkowych w Polsce.
Kolejna, czwarta edycja szkoleń wystartuje w październiku. Szczegółowe informacje już wkrótce ukażą się w sekcji Aktualności.

W szkoleniach w III edycji wzięło udział 296 naszych studentów, w tym:
Najwięcej uczestników reprezentowało kierunki: finanse i rachunkowość (115 studentów) oraz informatyka w biznesie (100 studentów).
Szkolenia kończyły się możliwością podejścia do bezpłatnego egzaminu, którego zaliczenie było równoznaczne z otrzymaniem certyfikatu firmy Comarch. Jeden student mógł uzyskać maksymalnie 4 certyfikaty. Nasi studenci uzyskali 279 certyfikatów w następujacych modułach:
Liczba egzaminów na osobę przedstawiała się następująco:

Podziękowania za wsparcie przy organizacji szkoleń składamy:
Panu Wojciechowi Czerapakowi – Dyrektorowi Centrum Szkoleniowego Comarch SA.
Pani Monice Brzezińskiej - Administratorowi e-portalu UE we Wrocławiu

Koordynator szkoleń: dr Maja Leszczyńska