Praktyka Brandingu - spotkanie z dr. Maciejem Tesławskim

Zapraszamy na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie organizowane przez Forum Edukacji Biznesowej. Spotkanie z dr. Maciejem Tesławskim na temat „Praktyka Brandingu” odbędzie się 14 października 2014r. o godz. 17.00 w sali audytoryjnej CKU naszej Uczelni przy ul. Kamiennej 43. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy. Spotkanie ma charakter otwarty. Więcej informacji na stronie www.feb.ue.wroc.pl

Nasz wykładowca przez ponad 20 lat zajmuje się marketingiem i brandingiem. Był współautorem pierwszego polskiego letterhouse’u ABC Direct Contact, gdzie piastował funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. Marketingu. Współpracował z największymi agencjami w kraju, m.in. McCann Relationship Marketing, J. Walter Thompson oraz Grey Worldwide. Jest autorem książek „Lojalność konsumenta”, „Strategia marketingowa”, i „Praktyka biznesu” oraz wielu artykułów w dziedzinie marketingu. Prowadzi bloga pod tytułem „Filozofia marketingu - o marce i marketingu z pasją”. Pracował dla największych firm, takich jak Nestle czy też General Motors. Jest współzałożycielem „Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego”, a także członkiem jury najbardziej prestiżowych konkursów branży marketingowej. Od kilku lat jest wykładowcą Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu strategii i marketingu relacji. Współtworzył Szkołę Strategii Marki, a aktualnie prowadzi własną szkołę Marketing Communication Academy. Jest także laureatem wielu prestiżowych nagród w zakresie marketingu.

Jego mottem, którym kieruje się w pracy są słowa Alberta Einsteina : „Edukacja to nie nauka faktów, ale trenowanie umysłu do samodzielnego myślenia”.

Z pewnością spotkanie z dr. Maciejem Tesławskim, który jest ekspertem do spraw marketingu i brandingu, pozwoli wam przybliżyć pojęcia związane z tymi dziedzinami. Wiedzę tę będzie można wykorzystać podczas studiów jak i w przyszłej pracy zawodowej. Jest to jedna z niewielu okazji kiedy można zadać pytania specjaliście tej klasy, jakim niezaprzeczalnie jest dr Maciej Tesławski.

Spotkanie odbędzie się 14.10.2014 o godz. 17.00 w sali audytoryjnej CKU naszej Uczelni przy ul. Kamiennej 43.