Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na targach MASTER AND MORE w Warszawie

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprezentuje programy studiów drugiego stopnia na pierwszych targach MASTER AND MORE w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, 28 października. Na Targach Studiów Magisterskich specjaliści ds. rekrutacji uczelni zaoferują kandydatom na studia indywidualne. Dodatkowo program konferencji towarzyszącej imprezie targowej zawiera również prezentację kierunków uczelni .

W trakcie Targów Studiów Magisterskich studenci mają możliwość osobistego spotkania z przedstawicielami naszej uczelni, którzy dostarczą aktualnych informacji o kierunkach oferowanych przez wszystkie wydziały. UE będzie obecny na targach od 10:00 do 16:00. Odwiedzający targi będą mogli uzyskać indywidualne porady i zadać pytania odnośnie ich aplikacji, rekrutacji i życia studenckiego. Dodatkowo uczelnia zaprezentuje swoje programy magisterskie również w ramach towarzyszącej targom konferencji.

Dodatkowy program konferencji zwiera również prezentacje i spotkania z szeregiem doradców zawodowych i przedstawicieli uczelni, którzy odpowiedzą na ważne pytania związane ze studiami magisterskimi oraz początkami kariery zawodowej. Innowacyjny sposób planowania wizyty na targach pozwala na skorzystanie ze spersonalizowanego magazynu targowego i maksymalnego wykorzystania czasu spędzonego na targach.

Targi Studiów Magisterskich w Warszawie

Data: 28 października 2014

Miejsce: Pałac Kultury i Nauki

Godziny otwarcia: 10:00 to 16:00