Spotkanie informacyjne o studiach w IHI Zittau

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza na prezentację „wielokulturowych” studiów magisterskich na Międzynarodowym Instytucie IHI Zittau, wydział  TU Dresden.
Wykładowcy: Oliver Tettenborn, referent dyrektora IHI Zittau

„TU Dresden to jeden z jedenastu "doskonałych uniwersytetów" w Niemczech. IHI Zittau jest małym, ale bardzo wielokulturowym wydziałem tego uniwersytetu. Studiuje na nim 300 studentów 20 narodowości. Kształci na kierunkach magisterskich w obszarach zarządzania międzynarodowego oraz biotechnologii (Biodiversity). W ofercie dydaktycznej znajdują się również intensywnie kursy języka niemieckiego.”

Spotkanie odbędzie się 02.12.2014, godz. 12.00, sala 307E.