Konkurs "Od kreacji do ekoinnowacji."

Trwa ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna dotycząca EKOINNOWACJI, koordynowana  przez Uniwersytet Ekonomiczny   w   Poznaniu, a   dofinansowana   ze    środków    Narodowego    Funduszu    Ochrony Środowiska   i    Gospodarki    Wodnej.
Celem kampanii jest wspieranie ekoinnowacyjności wśród różnych grup docelowych, ze specjalnym uwzględnieniem uczelni wyższych. Organizatorom szczególnie zależy  na promowaniu ekoinnowacyjności wśród studentów.

W ramach projektu organizowane są trzy rodzaje konkursów związanych z ekoinnowacjami, dedykowane studentom  i  absolwentom  szkół  wyższych,  którzy  nie  ukończyli  35  roku  życia  (więcej  informacji  tutaj).