Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach wyrównawczych z matematyki, realizowanych w ramach projektu Kuźnia Kadr IV.
Aby skorzystać z naszej oferty, należy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie KK4.
Zajęcia rozpoczną się 12 stycznia 2015 r., 6 spotkań po 3 godziny lekcyjne, 2 razy w tygodniu (łącznie 18 godzin lekcyjnych).
Udział w zajęciach jest nieodpłatny. Oferta skierowana jest do studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia, na wydziałach NE, ZIiF, IE, którzy chcą powtórzyć materiał przed egzaminem z matematyki.
Program kursów jest dostosowany do tematyki zajęć realizowanych w ramach danego kierunku studiów.
W zajęciach wyrównawczych mogą uczestniczyć osoby, które brały oraz które nie brały udziału w edycji wrześniowej i październikowej.