Nominacja profesorska

Z satysfakcją informujemy, że Prezydent RP Bronisław Komorowski  nadał tytuł profesora dr hab. prof.UE Mirosławie Plucie-Olearnik.
Pani profesor jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze Podstaw Marketingu na Wydziale Nauk Ekonomicznych.2015_01_29_senat_ue__2_

Profesor nominację odebrała z rąk Prezydenta Bronisława Komorowskiego 28 stycznia 2015 roku. Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu 29 stycznia, rektor prof. Andrzej Gospodarowicz wręczył Profesor Mirosławie Plucie-Olearnik list gratulacyjny w imieniu władz uczelni.