Zapisy na sesje z coachem kariery

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na sesje z coachem kariery w ramach projektu Kuźnia Kadr IV

Istotę coachingu stanowi wspieranie w rozwoju i dokonywanie zmian na lepsze. Coaching opiera się na przekonaniu, że każdy człowiek posiada wszystkie potrzebne mu zasoby, aby dokonywać zmian.
Proces coachingowy polega zatem na odkrywaniu tkwiącego w nas potencjału, umożliwiającego dokonanie zmiany, rozwoju w planowanym dwustronnym procesie poprzez rzetelną ocenę, ukierunkowaną praktykę i regularne sprzężenie zwrotne.

Korzyści dla uczestników
W procesie coachingu kariery podczas szkolenia i trzech indywidualnych sesji dzięki wsparciu profesjonalego coacha uczestnicy będą mogli:

Termin rekrutacji do I edycji: od 13.01 do 22.01.2015 roku
Zapisy na stronie Kuźni Kadr 4.

Termin realizacji I edycji: od 26.01 do 31.03.2015 roku.
Wszelkie pytanie proszę kierować na adres alla.witwicka-dudek@ue.wroc.pl ;
Zapraszamy do efektywnego treningu osobistego i zawodowego rozwoju