Stypendium szkoleniowe dla studentów

Jeśli interesujesz się marketingiem internetowym i chcesz zwiększyć swoją wiedzę w tym temacie, to mamy coś specjalnie dla Ciebie - stypendium szkoleniowe. Stypendium da Ci szansę na wzięcie udziału w szkoleniach organizowanych w ramach cyklu Search Marketing Week. Dzięki udziałowi w naszym programie, zdobędziesz praktyczną wiedzę oraz umiejętności z zakresu e-marketingu.

Cel stypendium

Stypendium ma na celu zwiększanie poziomu wiedzy o marketingu internetowym wśród studentów. E-marketing jest jedną z najszybciej rozwijających się branży w naszym kraju, zatem edukacja z tego zakresu może zwiększyć wielokrotnie Twoje szanse na dynamicznym rynku pracy.

Do kogo skierowane jest stypendium?

Stypendium mają szanse zdobyć studenci wszystkich kierunków, studiujący w Polsce oraz poza jej granicami.

Najważniejsze informacje

Firma MaxRoy.com to wydawca najpopularniejszego bloga o marketingu internetowym - www.SprawnyMarketing.pl, którego miesięcznie odwiedza około 40 000 osób.

Stypendium przyznane zostanie osobie, która prześle do nas najciekawszy artykuł dotyczący marketingu internetowego. Zgłoszenia do pierwszej edycji w tym roku wysyłać można do dnia 01.03.2015, a zwycięzca ogłoszony zostanie 06.03.2015. Artykuły przesyłać można na adres katarzyna.granops@maxroy.com

Zakres tematyczny artykułów oraz wszystkie inne informacje dotyczące stypendium znaleźć można pod adresem: http://searchmarketingweek.com/stypendia-szkoleniowe-maxroy/

Dane organizatora:

MaxROY.com sp. z o.o.