Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie

Biuro Karier wraz z Funduszem Regionu Wałbrzyskiego zaprasza studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego na prezentację rządowego programu „Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie”, które odbędzie się 26 lutego o godzinie 13:45 w sali 4W.

Podczas spotkania przybliżona zostanie oferta Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej skierowana do osób planujących założenie własnej firmy.

Pożyczka w ramach programu jest atrakcyjna przede wszystkim ze względu na niskie oprocentowanie (0,56%), długi okres spłaty, brak opłat za rozpatrzenie wniosku i obsługę pożyczki, a także roczną karencję.

Więcej o programie na stronie www.frw.pl