Erasmus Plus rekrutacja 2015/16

6 MARCA– spotkanie informacyjne dla studentów Sala 1 CKU  godzina 13,00

6 - 15 MARCA - I Rekrutacja on line na stronie:  www.erasmus.ue.wroc.pl
Rekrutacja rozpocznie się dnia 6 marca od godziny 15,00 i zakończy się dnia 15 marca o godzinie 23,59.
Uwaga! Średnia ocen wymagana do wzięcia udziału w I rekrutacji 4,0 i wzwyż

Przez zalogowaniem się, należy przynieść do Biura Współpracy Międzynarodowej,
do pokoju nr. 27 bud. A – zaświadczenie o wysokości średniej ocen.
Zaświadczenia przyjmowane będą przed rozpoczęciem rekrutacji oraz w trakcie jej trwania.
Potrzebna jest średnia ocen z  dotychczasowego przebiegu studiów, razem ze średnią z poprzedniego semestru (semestr zimowy 2014/2015).

Jeśli student studiował na studiach licencjackich na UE, a aktualnie jest na studiach magisterskich, należy pobrać 2 zaświadczenia
o średniej ocen – jedno ze studiów licencjackich, drugie ze studiów magisterskich.
Na zaświadczeniu o średniej znaleźć się musi: (można dopisać ręcznie )Imię i nazwisko studenta, pesel, numer indeksu, wydział,
rodzaj studiów (Lic/Mgr/Dr), numer telefonu komórkowego, oczywiście wysokość średniej.

Do zalogowania się do systemu potrzebny jest numer pesel oraz numer indeksu.

Moment zalogowania się nie ma wpływu na zajętą pozycję.
Swój status podczas rekrutacji można na bieżąco monitorować,
lista kandydatów kreuje się na podstawie wysokości średniej ocen.

W przypadku dwóch takich samych wysokości średnich, brane będą dodatkowe informacje na temat studenta.
do 18 MARCA (włącznie)– potwierdzenie przez studentów wyboru uczelni poprzez wypełnienie formularza osobowego. Niewypełnienie formularza do 18 Marca jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w programie Erasmus Plus.

20 - 29 MARCA – II Rekrutacja on line
Średnia ocen wymagana do wzięcia udziału w II rekrutacji 3,75 i wzwyż
Zasady rekrutacji są takie same jak podczas I.
do 31 MARCA (włącznie)– potwierdzenie przez studentów wyboru uczelni poprzez wypełnienie formularza osobowego. Niewypełnienie formularza do 31 Marca jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w programie Erasmus Plus.

Podczas dwóch rekrutacji wyłoniona zostanie lista osób zakwalifikowanych oraz lista osób z listy rezerwowej

10 KWIETNIA – Warsztaty Erasmus, Sala 1P godzina. 13,00