Konkurs „W przyszłość z energią – energia z przyszłością”

Zapraszamy  do udziału konkursie organizowanym przez Polski Komitet Energii Elektrycznej przy współpracy Katedry Polityki Gospodarczej i Samorządowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Konkurs pod hasłem „W przyszłość z energią – energia z przyszłością” skierowany jest do studentów i doktorantów.
Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu (indywidualnie lub w grupach) referatu dotyczącego inteligentnej firmy energetycznej z uwzględnieniem zagadnień technicznych, ekonomicznych lub prawnych wraz z pojawiającymi się w tej dziedzinie innowacjami.
Termin nadsyłania upływa 30 marca br. Dla zwycięzców ufundowano nagrody pieniężne.
Ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie nagród nastąpi w Poznaniu na Kongresie Naukowo-Przemysłowym Energia.21 podczas targów Expopower 2015.
Regulamin konkursu znajduje się na stronie http://www.energy21.pl/konkurs/