Rekrutacja do międzynarodowego projektu naukowo-badawczego!

Rekrutacja do międzynarodowego projektu naukowo-badawczego!

Katedra Systemów Informacyjnych UE we Wrocławiu poszukuje do stałej współpracy (umowa o pracę) w ramach międzynarodowego projektu badawczego trzech programistów.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest jednym z ośmiu partnerów w międzynarodowym konsorcjum, które otrzymało grant na realizację projektu badawczego w ramach szóstego międzynarodowego konkursu w Programie Wspólnym Ambient Assisted Living (AAL) pod tytułem „Active Retiree and Golden Workers Gate” (ActGo-Gate), czyli „Bramy do aktywności w wieku dojrzałym”. Celem tego projektu jest stworzenie elektronicznej platformy oferowania, zamawiania, dostarczania i rozliczania usług dla konsumentów, sprzyjającej samorealizacji i aktywizacji na polu życia zawodowego i społecznego osób dojrzałych oraz aktywnych emerytów.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w renomowanej uczelni wyższej, pracę w środowisku międzynarodowym z partnerami ze Szwajcarii i Niemiec oraz dobrą atmosferę w zgranym zespole.

Szczegółowe informacje dotyczące niniejszej oferty oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie: http://s4s.ue.wroc.pl/index.php/career.