Szansa na płatne staże w spółkach skarbu państwa

Szansa na płatne staże w spółkach skarbu państwa; Zgłoszenia do konkursu tylko do 31 marca!
Absolwenci polskich uczelni mają szansę wygrać w nim płatne staże w spółkach Skarbu Państwa. W konkursie mogą wziąć udział absolwenci polskich uczelni, którzy w 2014 r. obronili pracę dyplomową uzyskując tytuł inżyniera, magistra lub magistra inżyniera. Najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne do spółek - partnerów projektu.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni do 8 maja 2015 r., a pierwsze staże wystartują 1 czerwca 2015 r.

Program stażowy Budujemy wartość polskiej gospodarki. Pracuj dla nas! zainicjowany został przez Ministerstwo Skarbu Państwa we współpracy z kluczowymi spółkami Skarbu Państwa i środowiskiem naukowym. Skierowany jest do absolwentów polskich uczelni i  ma na celu wyłonienie najlepszych z nich oraz  ufundowanie im płatnych staży zawodowych.