Podsumowanie konkursu „Praktykomania – bądź praktykiem, nie teoretykiem”

27 marca 2015 odbył się finał konkursu „Praktykomania – bądź praktykiem, nie teoretykiem”, który organizowany był przez Koło Naukowe Zarządzania Jakością „Qualiteam” we współpracy z firmą LG Display. Konkurs skierowany był do wszystkich studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Konkurs ten składał się z czterech etapów, a zwycięzcą ostatniego, finałowego etapu została Paulina Mrula, studentka Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego. Nagrodą główną w konkursie jest płatny, 3-miesięczny staż w firmie LG Display.

Poziom konkursu był wysoki i wyrównany, a pozostali finaliści – Magdalena Matuszewska, Gabriela Wypych, Bartosz Grudziński, Dawid Jerominek – za dojście do ostatniego etapu konkursu otrzymali od LG Display nagrody rzeczowe. Cała piątka finalistów to studenci Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego, a żeby dojść do finału musieli się wykazać na poszczególnych etapach znajomością języka angielskiego oraz zagadnień dotyczących zarządzania jakością.

Gratulujemy finalistom oraz laureatce Paulinie i dziękujemy za wzorową współpracę firmie LG Display. Wszystkich studentów zainteresowanych kolejnymi edycjami konkursu „Praktykomania” zachęcamy do obserwowania działalności naszego Koła Naukowego.

p1050631aaa