Dołącz do zespołu wolontariatu Wrocław Global Forum 2015

Studencie, Absolwencie! Międzynarodowe doświadczenie jest w zasięgu Twojej ręki!

Masz trochę wolnego czasu i poszukujesz niecodziennych doświadczeń? Zawsze chciałaś/-eś przetestować swoją znajomość języka angielskiego? A może chcesz spotkać cenionych na arenie międzynarodowej polityków, ekspertów i ludzi biznesu? Nic prostszego! Dołącz do zespołu wolontariatu Wrocław Global Forum 2015! Wypełnij formularz aplikacyjny i zrób pierwszy krok, by stać się częścią międzynarodowego wydarzenia.

Wrocław Global Forum (WGF) to coroczna międzynarodowa konferencja, która gromadzi w stolicy Dolnego Śląska czołowych przywódców politycznych, liderów biznesu i intelektualistów z Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Na czas trwania wydarzenia Wrocławskie Centrum Kongresowe w kompleksie Hali Stulecia zmienia się w światowe centrum dyskusji na temat aktualnych wyzwań, stojących przed naszą gospodarką, bezpieczeństwem i wartościami demokratycznymi. Tradycyjnym elementem wydarzenia jest uroczysta gala wręczania prestiżowych nagród Atlantic Council Freedom Awards. Ich laureatami są osoby oraz organizacje aktywnie walczące o wolność oraz przyczyniające się do szerzenia swobód obywatelskich.

Wśród dotychczasowych gości znaleźli się m.in.: Elżbieta Bieńkowska (była Wicepremier i Minister Infrastruktury i Rozwoju RP, obecnie Komisarz UE ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP), Emma Bonino (była Minister Spraw Zagranicznych Włoch), Aleksander Kwaśniewski (Prezydent RP w latach 1995-2005), John McCain (Senator USA), Zbigniew Brzezinski (były Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera), Vitali Klitschko (Lider Ukraińskiej Partii UDAR), Jan Kulczyk (Przewodniczący Rady Nadzorczej Kulczyk Investments, Założyciel CEED Institute) czy Thomas Enders (Prezes Airbus Group).

Tegoroczna, 6. edycja Wrocław Global Forum odbędzie się w dniach 11-13 czerwca i stanowi kolejną możliwość spotkania wielu znamienitych osobistości!

Organizatorami wydarzenia są: Atlantic Council, Miasto Wrocław oraz Polski Instytut Spraw Międzynarodowych (PISM).

Kogo szukamy?

* osób dyspozycyjnych w dniach 10-13 czerwca 2015 roku

* znających język angielski w stopniu bardzo dobrym

* żywiołowych, odnajdujących się w pracy grupowej i potrafiących zarażać swoim entuzjazmem

* w pełni zaangażowanych w wyznaczone zadania

Co oferujemy?

Zerknij na plakat, a ponadto:

* dwujęzyczny certyfikat, potwierdzający zaangażowanie w wydarzenie

* szkolenia

* niezapomniane wrażenia!

Formularz rekrutacyjny znajduje się na stronie www.wroclawglobalforum.com w zakładce „Volunteers”.

Zapraszamy do współpracy!