Sukces naszych studentów

28 kwietnia w Warszawie odbył się krajowy finał międzynarodowego konkursu L'Oréal Brandstorm 2015. Studenci z naszej uczelni zajęli w nim drugie miejsce. W skład drużyny wchodzili: Paulina Czapiewska z Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Marcin Dziedzic i Tomasz Szerzad z Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów.

L'Oréal Brandstorm to międzynarodowy konkurs o charakterze biznesowo-marketingowym. W tym roku uczestnicy zmagali się ze stworzeniem kompleksowej strategii dla marki Lancôme w kanale Travel Retail. Konkurs składał się z trzech etapów podczas, których drużyny musiały przeanalizować pozycję Lancôme w kanale Travel Retail, zidentyfikować potrzeby konsumentów, stworzyć kampanię digitalową marki, zaproponować produkty dedykowane podróżnikom, a także zaproponować sposób komunikacji z klientem zarówno w punktach sprzedaży jak i poza nią.

img_20150327_174338