I edycja Programu Staże Prezesa NBP w Oddziałach Okręgowych

Profesor Marek Belka, Prezes Narodowego Banku Polskiego, zaprasza absolwentów uczelni krajowych i zagranicznych do udziału w płatnym stażu - w ramach Programu „Staże Prezesa NBP w Oddziałach Okręgowych”.

Wymagania wobec kandydata:

ukończenie studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość i pokrewne),

wysoka średnia ocena ze studiów,

biegła znajomość języka angielskiego,

analityczne myślenie,

dobra organizacja pracy własnej,

nastawienie na współpracę.

Osobom zakwalifikowanym do programu, NBP w ramach stażu zaoferuje:

ośmiomiesięczną umowę o pracę,

możliwość rozwoju zawodowego w zakresie bankowości centralnej,

możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie do dnia 26 maja 2015 r. za pośrednictwem formularza aplikacyjnego, dostępnego pod linkiem „Aplikuj”:

CV i listu motywacyjnego,

dyplomu wraz z suplementem,

referencji wystawionych przez promotora lub opiekuna merytorycznego z uczelni, na której kandydat ukończył studia wyższe.

Więcej na: http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/staze/2015/staze.html