Konferencja "Integracja europejska wczoraj i dziś"

logomale Konferencja INTEGRACJA EUROPEJSKA – WCZORAJ I DZIŚ to pierwsza konferencja studentów studiów podyplomowych „Mechanizmy funkcjonowania strefy euro”. Celem konferencji jest przybliżenie uczestnikom zagadnień związanych z Unią Europejską i strefą euro. W trakcie konferencji poruszane będą zagadnienia związane nie tylko z historią i stanem obecnym Unii Europejskiej i strefą euro, ale także z rynkiem pracy, z rynkiem nieruchomości, z rynkiem finansowym i współpracą z innym krajami i regionami, np. Chinami.

Merytoryczną część konferencji rozpocznie wystąpienie pana Jakuba Wrąbla, przedstawiciela Narodowego Banku Polskiego. Tematyka wystąpień została podzielona na siedem sesji:

Szczegółowy program konferencji.
Serdecznie zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy chcą poszerzyć wiedzę o Unii Europejskiej i strefie euro.
Udział w konferencji jest nieodpłatny, wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie konferencji
Termin i miejsce: 30-31 maja 2015 roku Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu sala 1 P.
Współorganizatorem konferencji jest Narodowy Bank Polski.