WROFIN - Wrocław Conference in Finance. Contemporary Trends and Challenges.

W dniach 22-24 września 2015 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się międzynarodowa konferencja pod nazwą WROFIN - WROCŁAW CONFERENCE IN FINANCE. CONTEMPORARY TRENDS AND CHALLENGES. Organizatorem Konferencji jest Instytut Zarządzania Finansami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Uczestnikami Konferencji będą czołowi przedstawiciele środowiska akademickiego oraz praktycy z zakresu finansów zarówno z kraju jak i z zagranicy. W szczególności podczas Konferencji poruszane będą problemy związane z rynkiem finansowym, bankowością, finansami przedsiębiorstw, rynkiem nieruchomości oraz zagadnienia finansów publicznych. Zostaną również przedstawione wyniki badań i najnowsze rozwiązania w zakresie zarządzania ryzykiem, inwestycji finansowych finansów gospodarstw domowych. Należy dodać , iż WROFIN jest kontynuacją dwóch konferencji o kilkunastoletniej tradycji: Konferencji INWEST – Inwestycje Finansowe i Ubezpieczenia. Tendencje światowe a rynek polski, organizowanej do tej pory przez Katedrę Inwestycji Finansowych i Zarządzania Ryzykiem oraz Katedrę Ubezpieczeń a także Konferencji ZAFIN – Zarządzania Finansami Firm. Teoria i Praktyka, organizowanej przez Katedrę Finansów Przedsiębiorstwa i Zarządzania Wartością i Katedrę Finansów Publicznych i Międzynarodowych.

Szczegóły dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej pod adresem: http://www.wrofin.ue.wroc.pl