Program Absolwent dla pracowników

absolwent_logo

Program Absolwent – zarejestruj się już dziś!
Absolwenci i pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jako pierwsi w Polsce mają szansę wziąć udział w innowacyjnym Programie Absolwent. Aktywna działalność uczestników pozwoli stworzyć model oferujący absolwentom lepsze możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także lepiej zintegruje byłych studentów z rodzimą uczelnią i rynkiem pracy. Zachęcamy do rejestracji na portalu www.programabsolwent.ue.wroc.pl
Program Absolwent to innowacja skonstruowana i zaimplementowana przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Pracownicy i absolwenci uczelni mają niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w inicjatywie, której głównym celem jest podniesienie jakości kształcenia i lepsze dostosowanie oferty edukacyjnej uczelni do potrzeb rynku pracy poprzez wypracowanie oraz upowszechnienie nowatorskich rozwiązań w obszarze monitoringu losów absolwentów. Rozwiązania te obejmują diagnozowanie potrzeb absolwentów, innowacyjne narzędzia monitoringu oraz program lojalnościowy.
Częścią programu jest portal zaprojektowany przez zespół pracowników UE, na wzór profesjonalnych serwisów społecznościowych, który umożliwi utrzymywanie kontaktów networkingowych wśród absolwentów uczelni oraz współpracę z potencjalnymi pracodawcami.
Już dziś można rejestrować się w jego roboczej wersji pod adresem www.programabsolwent.ue.wroc.pl . Pracownicy będą mogli brać udział w bezpłatnych kursach e–learningowych, seminariach, szkoleniach i spotkaniach networkingowych. Do dyspozycji zarejestrowanych użytkowników jest również przydatna baza wiedzy, a także bank idei, gdzie można publikować własne pomysły. Absolwentów ucieszy też fakt, iż stale rosnąć będzie lista pracodawców publikujących regularnie oferty pracy, staży i wolontariatów.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu serdecznie zaprasza Pracowników i Absolwentów do wzięcia udziału w Programie Absolwent, zarejestrowania się na łamach portalu i powiadomienia znajomych o uczelnianej inicjatywie. Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne.