Studenci naszej Uczelni w programie KGHM Go Global Internship!

Program GO Global Internship organizowany jest przez spółkę KGHM już po raz trzeci, ale po raz pierwszy oferta została skierowana również do studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Z całej Polski do programu 2-miesięcznych staży zakwalifikowało się 21 osób. Doradcy Biura Karier Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu spośród prawie 50 aplikacji wytypowali 10 osób, które następnie skierowano na rozmowy z przedstawicielami firmy. Z tej grupy aż 7 osób otrzymało szansę wyjazdu do USA, Kanady i Chile.

Na organizacje praktyk KGHM przewidziało 30 000 zł na każdego studenta, co ma pokryć koszty podróży i zamieszkania oraz diety dla praktykantów.