Program Absolwent dla studentów

Program Absolwent – zarejestruj się już dziś!

Program Absolwent prowadzony przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu powstał z myślą o wszystkich absolwentach – zarówno studiów I, II i III stopnia, a także studiów podyplomowych, niezależnie od roku ukończenia uczelni. Już dzisiaj możecie wziąć udział w tak innowacyjnym w skali kraju przedsięwzięciu i odebrać cenne nagrody.

Głównym korzyścią z przystąpienia do Programu Absolwent dla Was, jako absolwentów, jest rozwijanie relacji absolwent – uczelnia – biznes oraz zwiększenie Waszej atrakcyjności na rynku pracy. Dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy wspólnie podnosić jakość kształcenia i dostosowywać ofertę edukacyjną uczelni do potrzeb rynku pracy. Ponadto każdy z Was może rozpocząć współpracę z uczestniczącymi w Programie przedstawicielami biznesu. Możliwości są bardzo szerokie:
- spotkania networkingowe,
- wymiana opinii i doświadczeń poprzez Bank Idei,
- dostęp do bazy pracodawców i ich ofert pracy, staży i wolonatariatów,
- pomoc przy rozwiązywaniu rzeczywistych problemów biznesowych.

Jak możecie skorzystać z tych i wielu innych możliwości? W bardzo prosty sposób! Wystarczy, że zarejestrujecie się na platformie internetowej: www.programabsolwent.ue.wroc.pl , która zbudowana jest na wzór serwisów społecznościowych. Tutaj, w jednym miejscu, możecie spotkać pozostałych uczestników portalu, korzystać z bezpłatnych kursów e-learningowych, szkoleń, przeglądać oferty pracy i dzielić się swoją wiedzą. Dodatkowo, przy okazji każdej aktywności na platformie zdobywacie punkty, które możecie wymieniać na ciekawe gadżety: kubki termiczne, koszulki, power banki i wiele innych.

Nie czekajcie, sprawdźcie od razu – całkowicie bezpłatnie!