Wysoka pozycja UE w GMC Poland

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zajął 5 miejsce w rankingu GMC Poland Academics/Uczelnie wyższe w GMC.

Global Management Challenge to największy w Polsce i na świecie konkurs z zakresu zarządzania strategicznego, oparty na zaawansowanej komputerowej symulacji biznesowej. W polskich edycjach co roku startują setki zespołów i firmowych i studenckich, które rywalizują ze sobą, zarządzając wirtualnymi spółkami.

W XV edycji konkursu GMC w Polsce do udziału zakwalifikowanych zostało 270 drużyn studenckich. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wystawił 15 drużyn.
www.gmcpoland.pl