Przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodu

UNIWERSYTET EKONOMICZNY we WROCŁAWIU ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodu osobowego

Skoda Superb Ambition 1,8 TSI nr rej. DW 643ME.

Przedmiotem przetargu jest:

samochód osobowy Skoda Ambition 1,8 TSI nr rej. DW 643ME, rok produkcji 2010

z wyposażeniem dodatkowym (min. kierownica wielofunkcyjna, nawigacja Amundsen

z mapą Polski, poduszki gazowe boczne tylne, lakier metalizowany, perłowy, czarny).

Cena wywoławcza wynosi 45.000,00 zł brutto

Na nabywcy ciąży obowiązek pokrycia wszelkich podatków i opłat dotyczących transakcji kupna.

Wysokość wadium 4.500,00 zł.

Wysokość postąpienia 500,00 zł.

Warunki przystąpienia do przetargu:

1.    wniesienie wadium w wysokości 4.500,00 zł w terminie do dnia 14.07.2015 r. przelewem na konto Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

BZ WBK S.A. 17 Oddział we Wrocławiu 07109025290000000634000503

z dopiskiem „wadium Skoda”.

2. uczestnicy przystępujący do licytacji zobowiązani są przedłożyć Komisji dokumenty

stwierdzające tożsamość i dowód wpłaty wadium. Przedstawiciele osób prawnych

przystępujących do przetargu zobowiązani są posiadać dokumenty tożsamości oraz

upoważnienia do reprezentowania tej osoby prawnej w przetargu.

Wadium podlega zwrotowi w terminie trzech dni roboczych od odwołania, zamknięcia, unieważnienia lub zakończenia przetargu wynikiem negatywnym. Wadium wpłacone przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet ceny. Wadium ulega przepadkowi w razie uchylenia się od wpłaty wylicytowanej kwoty przez uczestnika, który przetarg wygrał. Wadium przepada na rzecz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, jeżeli żaden uczestnik w licytacji nie zaoferuje ceny nabycia równej cenie wywoławczej, powiększonej o co najmniej jedno postąpienie.

Przetarg odbędzie się 14.07.2015 r. o godz. 10:00 w Dziale Technicznym Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ul. Kamienna 59 pok. 8

Nabywca zobowiązany jest zapłacić cenę uzyskaną w wyniku przetargu, na konto Uczelni najpóźniej do dnia 17.07.2015 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, 53-345 Wrocław, ul. Komandorska 118/120 bud. A1 pok. nr 26 tel. 71 36 80 491.

Samochód można oglądać na terenie bazy transportu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ul. Kamienna 59 w godz. 9:00 –14:00 po uprzednim uzgodnieniu terminu pod nr tel. 71 36 80 848.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zastrzega sobie prawo odstąpienia od przetargu lub jego unieważnienia bez podania przyczyn oraz przerwania przetargu na każdym etapie.