Napisz esej i pojedź do Londynu

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych, Ambasada Brytyjska oraz Ambasada Szwecji w Polsce organizują drugą edycję konkursu dla studentów na esej dotyczący Transatlantyckiego Partnerstwa w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP).

Celem konkursu jest popularyzacja wśród studentów problematyki umowy handlowej UE-USA. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci  zarejestrowani na polskich uczelniach wyższych.

Autorzy najlepszych esejów otrzymają nagrody:

Prace należy przesłać w terminie do 15 listopada 2015 r. na adres ttip@pism.pl.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 22 556 80 71/09 lub mailowego pod adresem ttip@pism.pl. Informacja na temat konkursu zamieszczona jest również na stronie internetowej PISM. Wszelkie aktualne informacje mogą też Państwo uzyskać na stronie konkrusu na Facebooku, do której śledzenia serdecznie zapraszamy.

PLAKAT  informujący o konkursie.