Dzień Otwarty studiów niestacjonarnych, podyplomowych oraz szkoleń

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza wszystkich zainteresowanych ofertą studiów niestacjonarnych, podyplomowych oraz szkoleń na Dzień Otwarty uczelni. Wydarzenie odbędzie się 12 września w godzinach 10:00 – 14:00.

W budynku CKU przy ul. Kamiennej 43 będzie można zapoznać się z propozycją studiów niestacjonarnych I i II stopnia wszystkich czterech wydziałów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Szczegółowo zaprezentowana zostanie również oferta studiów podyplomowych, obejmująca blisko 80 kierunków oraz szkoleń, uwzględniająca ponad 110 programów, zgrupowanych w 18 obszarach tematycznych.

Przez cały czas trwania Dnia Otwartego Uczestnicy będą mogli korzystać z porad przedstawicieli uczelni, którzy nie tylko przybliżą ofertę, ale również pomogą w wyborze najlepszego kierunku.