Zapisy na zajęcia z wychowania fizycznego semestr zimowy 2015/2016

Informujemy wszystkich studentów, że w roku akademickim 2015/2016 zapisy na zajęcia z wychowania fizycznego odbedą się w systemie USOS.

I tura zapisów ruszy 28 września br. w nastepujacej kolejności:

aIII rok godz. 15.00

II rok - godz.17.00

I rok - godz. 19.00 /I i II stopień/

System zapisów bedzie otwarty do 2 października do godz. 12.00

II tura - ewentualne zmiany - w terminie od 3 października godz. 9.00 do dnia 4 października godz. 0.00,

Ważne:

W terminie 3-4 października br., wszyscy studenci są zobligowani do sprawdzenia, czy grupa do ktorej sie zapisali nie została zlikwidowana w powodu niewystarczajacej liczby osób w danej grupie.

Wymagany własny sprzet:

tenis stołowy - rakietka, badminton - rakietka, jazda na rolkach - własne rolki, nordicwalking - własne kijki

Ponadto na zajecia studenci powinni miec własne ręczniki.

Zapisy do sekcji sportowych.

Zapisy do sekcji sportowych odbywają się bezpośrednio u trenera na pierwszych zajęciach lub w terminach wyznaczonych przez trenerów (jazda konna, tenis ziemny, turystyka rowerowa). Zajęcia sekcji rozpoczynają się już w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia roku akademickiego. Sekcje w internetowym planie zajęć są zaznaczone kolorem zielonym. Zajęcia z sekcji zaliczają obowiązkowe godziny wychowania fizycznego przewidzianych w planie studiów poszczególnych Wydziałów. Wszyscy studenci, którzy chcą uzyskać taką formę zaliczenia są zobowiązani poinformować o tym fakcie trenera w momencie zapisów.

Zapisy do sekcji jazda konna, tenis ziemny, turystyka rowerowa odbywaja sie w pierwszym tygodniu zajęć na spotkaniach organizacyjnych w ścieśle okreslonym terminie /szczegóły na https://www.facebook.com/profile.php?id=100002932010189/

Zajęcia rehabilitacyjne dla studentów.

Zapisy odbywać się będą w terminie od 28 września br. do 16 października br. w pokoju 105 w godz. w budynku Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. Wszystkich zainteresowanych uprzejmie informujemy, że warunkiem przyjęcia jest przedłożenie informacji od lekarza o jego zaleceniach.

Zajęcia te stanowią podstawę do zaliczenia obowiązkowych godzin wychowania fizycznego przewidzianych w planie studiów poszczególnych Wydziałów.

Zajęcia rehabilitacyjne odbywaja sie:

- zajęcia na sali - poniedziłaki 16.30 oraz 17.15 /zajęcia 45 minutowe/

- zajęcia na basenie - środa 13.30 oraz 14.15 /zajęcia 45 minutowe/

Zwolnienia lekarskie całosemestralne.

Zgodnie z punktem III Regulaminu Zaliczeń Zajęć z Wychowania Fizycznego, zwolnienie lekarskie może stanowić podstawę zaliczenia zajęć. Zaliczenie zajęć w takiej formie nie daje możliwości uzyskania punktów ECTS. Całosemestralne zwolnienie lekarskie musza byc dostarczone do Sekretariatu Studium w terminie trzech tygodni od daty rozpoczęcia semestru.