Bezpłatne porady prawne dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Porady będą udzielane przez prawników Kancelarii Adwokackiej BIJAS w ramach projektu Kuźnia Kadr IV. Oferta skierowana jest w szczególności do osób poszukujących pomocy prawnej z zakresu:

prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

form aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych,

prawa cywilnego – w części dotyczącej szeroko rozumianych umów o świadczenie usług (w tym umów zlecenia oraz umów o dzieło),

prawa gospodarczego, obejmującego problematykę zakładania działalności gospodarczej, doboru optymalnej formy prawnej jej wykonywania, negatywnych konsekwencji niewypłacalności podmiotów gospodarczych dla ich reprezentantów oraz sposobom zapobiegania im.

W przypadku potrzeby skonsultowania już zaistniałego problemu prawnego, prosimy o przyniesienie na spotkanie wszelkich dokumentów obrazujących stan faktyczny sprawy.

Konsultacje będą odbywać się co tydzień, począwszy od 13 października 2015 r., we wtorki, w godzinach 16:00 - 18:00 w pokoju 210, bud. E.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapisywania się na konsultacje drogą mailową pod adresem: poradyprawne@ue.wroc.pl. W wiadomości należy podać krótki opis sprawy będącej przedmiotem konsultacji.

Na umówione spotkanie prosimy zabrać ze sobą legitymację studencką bądź potwierdzenie statusu studenta Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Zapraszamy!